inotex
اخبار ویژه

نمایشگاه Inotex 2023 و گزارش حضور هوشمند تبیان در این نمایشگاه 

نمایشگاه­ های بین المللی که در موضوع علم و فناوری فعالیت می­کنند در واقع پل ارتباطی میان محققین، فناوران، صنعت­گران و بازرگانان هستند. هدف از برگزاری این نمایشگاه ­ها صرفا انجام مذاکرات تجاری و یا نمایش کالا نیست؛ بلکه بستری است برای فعالین یک اکوسیستم تا زیر یک سقف با یکدیگر دیدار کنند و از آخرین اخبار و پیشرفت ­های علمی و صنعتی در حوزه فعالیت خود باخبر شوند.

هوشمند تبیان

به همین ترتیب با تلاش پارک فناوری پردیس، نمایشگاه بین­ المللی نوآوري و فناوري INOTEX از سال 1390 با حضور شرکت­ های ملی و بین ­المللی برگزار می­گردد تا رابطی باشد بین مشتریانی که به دنبال محصولات فناورانه هستند و تولیدکنندگان آنها. همچنین تکنولوژی روز جهان را به صنایع بزرگ و کوچک معرفی کند و در نهایت فرصتی باشد برای سرمایه گذاری سرمایه­ گذاران در طرح های فناورانه یا استارتاپ­ ها.

طی این سال­ها اینوتکس همواره تلاش کرده­ است که نقش واسطه­ گری خود را حفظ کند، و در این دوره نیز (همانند دوره­ های دیگر) مهم­ترین هدف رویداد، توانمندسازی کارآفرینان، تامین منابع مالی و همچنین یافتن بهترین مسیر برای ورود به بازار اعلام شده بود. اردیبهشت امسال نیز دوازدهمین دوره نمایشگاه از تاریخ 19 تا  22 ام با حضور بیش از 70 هزار مخاطب از سراسر جهان به صورت حضوری و مجازی در محل پارک فناوری پردیس  برگزار کرد.

قبل
بعدی

شرکت دانش بنیان توسعه ارتباطات هوشمند تبیان نیز همانند سال­ های گذشته برای معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه حضور یافت تا بتواند علاوه بر مخاطبان سازمانی، کاربران دیگر را هم جذب نماید.

هوشمند تبیان در این نمایشگاه به ارائه سبد محصولات خود در قالب خدمات زیرساختی حوزه دیجیتال پرداخت و خدمات مرکز داده و ابری، توسعه محصولات نرم ­افزاری و DevOps را به عنوان مهم ترین حوزه­ های فعالیت خود معرفی نمود.

غرفه هوشمند تبیان در این نمایشگاه علاوه بر میزبانی چهره ­های سیاسی و دولتی، میزبان شرکت های ایرانی و خارجی ، استارتاپ­ ها و افراد علاقه­ مند به حوزه فناوری بود و با استقبال بی­ نظیری روبرو شد.

اطلاعات پروژه

  • دسته بندی: اخبار ویژه
  • مراسم: گزارش حضور هوشمند تبیان در نمایشگاه Inotex 2023
  • مکان: تهران،پارک علم و فناوری پردیس
  • روز: سه شنبه
  • تاریخ: 1402/02/19

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید