معرفی

دواپس Devops چیست؟

دواپس Devops یک فلسفه برای توسعه و ارائه نرم افزار است که هدف آن یکپارچه سازی توسعه و عملیات اجرایی است. دواپس به منظور دستیابی به ارتباط و همکاری بهتر بین تیم‌های مدیریت محصول، توسعه نرم افزار و استقرار طراحی شده است.

دواپس ترکیبی از فلسفه ها، شیوه ها و ابزارهای فرهنگی است که توانایی سازمان را در ارائه برنامه ها و خدمات با سرعت بالا افزایش می دهد: تکامل و بهبود محصولات با سرعتی بیشتر از سازمان هایی که از نرم افزارها و فرایندهای مدیریت زیرساخت سنتی استفاده می کنند. این سرعت سازمان ها را قادر می سازد تا به مشتریان خود بهتر خدمت کنند و در بازار رقابت موثرتری داشته باشند.

در راستای ماموریت و چشم انداز مجموعه هوشمند تبیان در زمینه خلق ارزش از طریق فناوری های نوین برای تسهیل و تحقق زندگی هوشمند، خدمات دواپس که یک فلسفه برای توسعه و ارائه نرم افزار است و هدف آن یکپارچه سازی توسعه و عملیات اجرایی ست بهره برداری شده است. دواپس به منظور دستیابی به ارتباط و همکاری بهتر بین تیم های مدیریت محصول، توسعه نرم افزار و استقرار طراحی شده است.

DevOps Banner WebM

ارائه خدمات دواپس Devops

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان با توجه به دارا بودن زیرساخت ابری، مرکز داده بروز و پیشرفته و همینطور نیروی متخصص آمادگی دارد با ارائه خدمات دواپس از شیوه هایی برای خودکارسازی فرایندها که پیش از این به شکل دستی و کند انجام می شدند برای طیف مختلفی از استارتاپ ها و شرکت های کوچک، شرکت ها و سازمان های بزرگ استفاده نماید.

تیم DevOps هوشمند تبیان از فناوری و ابزاری استفاده می کنند که به آنها کمک می کند تا برنامه ها را به سرعت و با اطمینان راه اندازی کرده و تکامل دهند. با بهبود سرعت فرایندها می توانید تجربه بهتری برای مشتریان ایجاد کنید و با بازارهای در حال تغییر بهتر سازگار شویدو در مدیریت نتایج کسب و کار کارآمدتر شوید.

image
image
آپ تایم
مشتری راضی
محصول
مهندسان متخصص
ویژگی ها

مزایای استفاده از Devops

image

افزایش سرعت فرایندها

با بهبود سرعت فرایند ها می توانید تجربه بهتری برای مشتریان ایجاد کنید و با بازارهای در حال تغییر بهتر سازگار شوید و در مدیریت نتایج کسب و کار کارآمدتر شوید. دواپس تیم های توسعه و عملیات را قادر به دسترسی به این نتایج می کند.

image

ارتقاء سطح همکاری

تحت مدل فرهنگی دواپس تیم های کارامد تری بسازید که بر ارزش هایی مانند مسئولیت پذیری و پاسخگویی تأکید دارند. توسعه دهندگان و تیم های عملیاتی با یکدیگر همکاری داشته، مسئولیت های زیادی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و گردش کارهایشان را با هم ترکیب می کنند. این باعث می شود بهره وری بالاتر رفته و در زمان صرفه جویی شود.

image

تحویل سریع

تناوب و سرعت به روز رسانی را افزایش دهید تا بتوانید محصول خود را سریع تر اصلاح کرده و بهتر کنید. هر چه سریع تر بتوانید ویژگی های جدیدی به محصول اضافه کرده و اشکالات را برطرف کنید، سریع تر می توانید به نیازهای مشتریان پاسخ دهید و مزیت رقابتی ایجاد کنید.

image

مقیاس پذیری

زیرساخت ها و فرآیندهای توسعه خود را در مقیاس مناسب مدیریت و راه اندازی کنید. اتوماسیون و ثبات به شما کمک می کند تا سیستم های پیچیده و در حال تغییر را به صورت کارآمد و با کاهش خطرات احتمالی مدیریت کنید.

image

قابلیت اطمینان

از کیفیت به روز رسانی های برنامه ها و تغییرات زیرساختی اطمینان حاصل کنید تا بتوانید ضمن حفظ تجربه ای مثبت برای کاربران نهایی، با سرعت بیشتری محصولات را به آنها تحویل دهید.

image

افزایش امنیت

با حفظ کنترل بر امنیت، سرعت را بالا تر ببرید. شما می توانید با استفاده از خط مشی های انطباق خودکار و تکنیک های مدیریت پیکربندی، مدل دواپس را بدون آسیب رساندن به امنیت، اتخاذ و اجرا کنید.

دواپس Devops به منظور دستیابی به ارتباط و همکاری بهتر بین تیم های مدیریت محصول، توسعه نرم افزار و استقرار طراحی شده است.

راهکارها

راهکارهای دواپس برای شما

محصولات و سرویس های متنوع در حوزه دواپس برای ارائه به شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان ها 

1

Devops Services

تمام خدمات DevOps را به صورت سرویسی یا ساعتی در اختیار شما قرار میدهیم و مانند یک نیروی درون تیمی، در کنار شما هستیم.

2

Project Services

با تکنولوژیهای استقرار به صورت تک نود یا HA محصول شما را با بهترین زیرساخت و مدرن ترین تکنولوژی، استقرار میدهیم.

3

Maintenance Services

پس از استقرار محصول، از طریق سامانه ها و ابزارهای قوی مانیتورینگ، از سامانه شما به بهترین شکل ممکن پشتیبانی بعمل میاوریم.

4

CRM Services

ما به شما کمک میکنیم تا نگرانی های تان را در مورد ارتباط با مشتریان به بهترین شکل و با فرآیند های Agile برطرف نمایید.

5

Infrastructure Services

راه اندازی سرویس های مختلف نظیر شبکه داخلی ( Wireless یا Lan ) و نصب Firewall ، راه اندازی کال سنتر و VoIP و …

6

Software Services

شناسایی نیازمندی های نرم افزاری سازمان شما و معرفی و راه اندازی نرم افزار برای رفع نیازهای مختلف سازمان شما

سوالات متداول خدمات Devops

Devops یک فلسفه برای توسعه و ارائه نرم افزار است که هدف آن یکپارچه سازی توسعه و عملیات اجرایی است. دواپس به منظور دستیابی به ارتباط و همکاری بهتر بین تیم‌های مدیریت محصول، توسعه نرم افزار و استقرار طراحی شده است.

تحت یک مدل Devops، تیم های توسعه و عملیات ، در یک تیم واحد ادغام می شوند و متخصصین مربوطه در کل چرخه عمر برنامه فعال هستند و مهارت هایشان را در زمینه های مختلف ارتقاء می دهند. در برخی از مدل های Devops، تیم های تضمین کیفیت و امنیت نیز در فرایند توسعه و عملیات به صورت محکم تری درگیر می شوند. 

مهندسان Devops در کل چرخه عمر برنامه، از توسعه و آزمایش گرفته تا استقرار و عملیات، فعالیت می‌کنند و در ترکیب کد و نگه‌داری برنامه‌ها و مدیریت برنامه‌ها نقش اساسی ایفا می‌کنند و طیفی از مهارت ها را توسعه می دهند که محدود به یک عملکرد واحد نیست. همه این وظایف نه‌تنها به درک چرخه‌های عمر توسعه، بلکه به فرهنگ Devops ، فلسفه ، شیوه‌ها و ابزارهای آن متکی هستند.

مهندسان Devops به‌روزرسانی‌ها و انتشار کدهای جدید را مدیریت می‌کنند، بنابراین باید قادر به نوشتن اسکریپت و درک کد در چندین زبان برنامه‌نویسی مانند Python، JavaScript، Ruby، C ،.net و Go باشند.

Devops در حال حاضر یکی از داغ ترین مشاغل فناوری اطلاعات است. می توانید یک دوره گواهی Devops را انتخاب کنید تا در مورد شیوه های Devops و نحوه استفاده از آنها برای تغییر فرآیندهای کاری بیشتر بدانید. عملیات، توسعه و فناوری اطلاعات سه نقش اصلی درگیر در اقدامات Devops هستند

Devops در حال ادغام توسعه نرم افزار و عملیات فناوری اطلاعات است تا رویکردی چابک تر، کارآمدتر و مشتری محور برای تحویل نرم افزار ایجاد کند. در آینده Devops، اتوماسیون یک جزء حیاتی خواهد بود.

با ما در تماس باشید

نحوه درخواست خدمات تخصصی Devops

برای مشاوره و یا درخواست برگزاری جلسه می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما ارتباط برقرار کنند.

از نگاه مشتریان

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده اند