سادگی و سهولت در استفاده، سرعت عمل در انجام عملیات

کیف پول الکترونیکی TBwallet هوشمند تبیان

کیف پول الکترونیکی
1949c99802a96f95 digital wallet original
خدمات پرداخت الکترونیکی

کیف پول الکترونیکی TBwallet

کیف پول الکترونیکی یک کیف پول مجازی در تلفن همراه است که قابلیت انجام کلیه امور مالی روزانه و حتی ماهانه را فراهم می کند، در کیف پول هوشمند تبیان شما میتوانید شارژ تلفن همراه بخرید، کارت به کارت انجام دهید، قبوض را پرداخت کنید و یا حتی برای دوستان یا مشتریان خود لینک پرداخت اختصاصی ایجاد کنید.

ارئه کیف پول اختصاصی به سازمان ها

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان در سال 1399 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری شد و درگاه پرداخت TBpay را به مشتریان خود عرضه نمود و از سال 1401 کیف پول دیجیتال خود را نیز به بازار عرضه کرد که قابلیت تبدیل به کیف دیجیتال اختصاصی به سایر شرکت ها و مجموعه‌ها را نیز به صورت سفارشی سازی شده و متناسب با نیازهای کاربران مجموعه هدف و با برند آن را نیز دارد.
خدمات پرداخت الکترونیکی

ویژگی های کیف پول الکترونیکی TBwallet

image image

سادگی و سهولت در استفاده

01
image image

همکاری با شرکت های پولی و بانکی

04
image image

خدمات پشتیبانی 24 ساعته

02
image image

تضمین امنیت کیف پول

05
image image

سرعت عمل در انجام عملیات با زیرساخت مناسب

03
image image

مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

06
image
image
image
فواید کیف پول الکترونیکی

فواید اصلی کیف پول الکترونیکی TBwallet هوشمند تبیان

  • فرآیند پرداخت آسان : فرآیند پرداخت و خرید با استفاده از کیف پول الکترونیکی بسیار راحت تر و سریع تر از پرداخت با استفاده از کارت های بانکی است زیرا برای پرداخت با استفاده از کارت بانکی باید هر بار اطلاعات کارت بانکی، رمز و … را وارد کنید در صورتی که اگر کیف پول شما موجودی داشته باشد عملیات پرداخت با یک کلیک انجام می‌شود.
  • استفاده نامحدود : با یک بار ثبت اطلاعات در ابزارها و سرویس های سیستم پرداخت الکترونیک مورد نظر خود به راحتی می‌توانید مدت ها از آن استفاده کنید.
  • کاربرد راحت و آنلاین : امروزه بسیاری از کسب و کارها و فریلنسرها به صورت آنلاین با یکدیگر در ارتباط هستند. بنابراین در چنین سیستمی پرداخت آنلاین بهترین گزینه برای انجام امور پرداختی است.
  • سرعت بالا تراکنش : انتقال وجه از طریق بانک یا سایر روش های سنتی بین چند ساعت تا چند روز کاری زمان لازم دارند اما تراکنش های آنلاین در کسری از ثانیه انجام می‌شوند.
  • امنیت : کیف پول های الکترونیکی از روش های امنیتی با سطح اطمینان بالا برای ذخیره اطلاعات حساب کاربران استفاده می‌کنند تا تراکنش های موبایلی با سطح اطمینان بالا و به راحتی انجام شوند. شارژ کردن و انتقال وجه از کیف پول ها نیز به راحتی قابل انجام است.
امکانات TBwallet

امکانات کیف پول الکترونیکی هوشمند تبیان

1

استعلام شماره شبا

3

وضعیت دسته چک

5

انتقال ساتنا و شبا (در صورت اتصال به حساب)

7

امکان تسهیم پرداخت جهت خرید یک محصول

2

استعلام اطلاعات شبا

4

لیست دسته چک

6

امکان جایگزینی شماره موبایل بجای شماره کارت

8

امکان پرداخت خودکار با قابلیت تنظیم زمان و دوره

مجوزها

مجوزهای کیف پول الکترونیکی TBwallet

image

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

image

شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت

سوالات متداول

TBwallet یک کیف پول مجازی در تلفن همراه است که قابلیت انجام کلیه امور مالی روزانه و حتی ماهانه را فراهم می کند، در کیف پول هوشمند تبیان شما میتوانید شارژ تلفن همراه بخرید، کارت به کارت انجام دهید، قبوض را پرداخت کنید و یا حتی برای دوستان یا مشتریان خود لینک پرداخت اختصاصی ایجاد کنید.

با TBwalletمی‌توانید پول را در لحظه از کیف پول شخصی خودتان به کیف‌پول TBwallet طرف مقابل واریز کنید. واریز پول به حساب بانکی نیز از طریق شماره شبا و به روش پایا انجام می‌شود.

در حال حاضر انتقال وجه پایا در ساعت‌های مشخصی از شبانه روز و در یکی از بازه‌های زمانی ۴ الی ۶ بامداد،‌ ۱۰ الی ۱۱ صبح و ۱۴ الی ۱۵:۱۰ بعدازظهر انجام می‌شود، بنابراین انتقال وجه با این سامانه ممکن است بیش از ۱۶ ساعت طول بکشد. لازم به ذکر است انتقال وجه پایا، تنها در روزهای کاری صورت می‌پذیرد.

خیر، عضویت یکی از طرفینِ دریافت‌کننده یا پرداخت‌کننده وجه، برای انتقال وجه کفایت می‌کند. اما در این صورت عملیات انتقال وجه برای طرفی که عضو TBwallet نیست، ممکن‌ است بعد از چند ساعت انجام شود.

انتقال وجه داخلی در TBwallet کاملاً رایگان است. همچنین برای تراکنش‌های درگاه پرداخت بسته به میزان تراکنش مبلغ کارمزدها متغیر است.

با ما در تماس باشید

نحوه درخواست کیف پول الکترونیکی TBwallet

برای مشاوره و یا درخواست برگزاری جلسه می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما ارتباط برقرار کنند.

از نگاه مشتریان

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده اند