امنیت، سرعت و هوشمندی در کنار سادگی

درگاه پرداخت اینترنتی هوشمند تیبان TBpay
درگاه پرداخت
TBpay 1
خدمات پرداخت الکترونیکی

درگاه پرداخت اینترنتی TBpay

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین سرویس های تجارت الکترونیک پرداخت الکترونیک با استفاده از کارت های اعتبای می باشد. برای عملی شدن این سرویس به درگاه پرداخت نیاز خواهید داشت.

تجارت الکترونیکی بدون جود درگاه پرداخت امن، برای ایجاد ارتباط میان مشتری و فروشنده، امکان پذیر نمی باشد. همچنین درگاه معتبر و شناخته شده باعث اعتماد بیشتر مشتری نسبت به فروشنده خواهد شد .

درگاه پرداخت واسط معاملات تجارت الکترونیکی را از طریق انتقال اطلاعات بین پایانه های پرداخت، نظیر وب سایت های اینترنتی تلفن ها همراه و بانک بسیار آسان تر از گذشته خواهد کرد.

درگاه پرداخت اینترنتی هوشمند تیبان خدمت نوینی از شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان است که می توانید در اختیار وب سایت ها و نرم افزار های تلفن همراه قرار گیرد تا در یک فضای امن و با سرعت بالا نیاز سازمان ها و شرکت هارا در خصوص عملیات های پرداخت آنلاین تامین نماید .

خدمات پرداخت الکترونیکی

ویژگی های درگاه پرداخت اینترنتی TBpay

image image

سرعت بالا در پرداخت

01
image image

فرایند راه اندازی ساده

04
image image

تسهیم آنی مبالغ پرداختی به حساب های مشخص

04
image image

پشتیبانی 24 ساعته طی 7 روز هفته

02
image image

ایجاد پنل اختصاصی با انواع مدل ها

05
image image

تسویه یا باز پرداخت وجوه 1 روزه (دوره تعیین شده شرکت)

05
image image

قابلیت اجرا در زبان های برنامه نویسی

03
image image

تضمین امنیت

06
image image

جابجایی هوشمند بین PSP ها در هنگام ترافیک تراکنش ها

06
image
image
image
امکانات جانبی درگاه پرداخت

چه امکانات جانبی دیگری به همراه درگاه پرداخت هوشمند تبیان ارائه می شود؟

همکاران ما هنگام تماس با شما، توضیحات تکمیلی درمورد خدمات، امکانات و عقد قرارداد را ارائه میکنند. شما میتوانید در صورت نیاز بجای درگاه پرداخت هوشمند، از خدمت درگاه پرداخت جامع تبیان (UPG) نیر بهره‌مند شوید.
در این خدمت علاوه بر درگاه پرداخت هوشمند، درگاه پرداخت مبتنی بر کیف پول تبیان نیز به شما ارائه می شود. کیف پول هوشمند تبیان در حال حاضر برای میلیون ها کاربر فعال بوده و گستره نغوذ آن در حال افزایش است. پرداخت مبتنی بر کیف پول هوشمند تبیان، تجربه خریدی سریع و امن را تنها با یک کلیک در اختیار کاربران شما قرار می دهد.
از نظر پیچیدگی فنی و اقدامات عملیاتی نیز استفاده از خدمت درگاه پرداخت جامع تفاوتی با درگاه پرداخت هوشمند عادی نداشته و به سادگی و البته با همراهی ما قابل انجام است. شما می توانید جزئیات و شرایط استفاده از هر یک از سرویس های مورد نظر خود را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

درگاه پرداخت اینترنتی TBpay چگونه کار میکند ؟

درگاه های پرداخت دارای بخشی برای پردازش معاملات انجام شده هستند تا کسب و کار شما امکان پرداخت مجازی داشته باشد
خدمات پرداخت آنلاین ویژگی های متنوع و منحصر به فردی دارند، این ویژگی ها باعث توسعه کسب و کارتان خواهد شد.

tbpay

درحال حاظر TBpay با همکاری با سه شرکت PSP فعال پس از هر درخواست تراکنش در کوتاه ترین زمان ممکن به کنترل حجم تراکنشی که بر روی هر PSP وجود دارد، می پردازد و کم تراکنش ترین آن ها را برای اجرای این خدمت انتخاب میکند.
از این رو میزان موفقیت پرداخت با این درگاه بسیار بالاست و هوشمندی و سرعت را به عنوان ویژگی معرفی می نماید.

سوالات متداول

با توجه به اینکه درگاه پرداخت هوشمند تبیان یک درگاه واسط (پردخت یاری) است، ارائه کلیه مدارک به این درگاه پرداخت اینترنتی مانند شرکت های PSP الزامی می باشد. از جمله الزامات مد نظر وجود نماد اعتماد الکترونیک برای وبسایت و نرم افزارهای تلفن همراه است که درگاه اینترنتی بر روی آن فعال می شود.

پس از تکمیل فرم درخواست آنلاین، ارسال کلیه اطلاعات و مدارک مورد نیاز و فرم پذیرندگی شرکت های پرداخت و امضای قرارداد با هوشمند تبیان، ظرف مدت ۳ روز کاری درگاه پرداخت هوشمند فعال و در اختیار شما قرار می گیرد.
در مدت زمان انجام روال اداری این امکان برای شما وجود دارد که در محیط تستی ( سند باکس ) هوشمند تبیان، پیاده سازی مستندات فنی و انجام تراکنش های تستی را دنبال نموده و از صحت عملکرد نرم افزار سامانه های پرداخت هوشمند تبیان اطمینان حاصل کنید

این سرویس ویژۀ شرکت ها و سازمانهایی است که بخشی از هر پرداخت را به حساب دیگری واریز می کنند؛ به عنوان مثال شرکت شما سرویسی به کاربر ارائه میدهد که سهم مشخصی از پرداخت آن باید به سازمان دیگری واریز گردد ، در این صورت کاربر به جای چند پرداخت مجزا ، کلیه پرداخت ها را بصورت یکجا انجام می دهد و پس از تراکنش ، مبلغ پرداخت شده به نسبت مشخصی که از قبل تعیین شده است بین سازمان های مد نظر تقسیم می شود.

1. تکمیل فرم درخواست آنلاین
2. ارسال اطلاعات و مدارک تکمیلی
3. بررسی اولی ۀ درخواست و وضعیت سایت یا اپلیکیشن توسط کارشناسان هوشمند تبیان
4. دریافت مستندات فنی و پیاده سازی اقدامات لازم در محیط تست
5. احراز هویت نهایی و تأیید مدارک
6. عقد قرارداد همکاری
7. پیاده سازی درگاه پرداخت هوشمند تبیان و استفاده از خدمات آن

شرایط تسویه درگاه پرداخت هوشمند تبیان مطابق با قوانین و سیکل واریزی شاپرک و همانند درگاه های مستقیم شرکت های PSP می باشد. استفاده از این درگاه مستلزم آن است که پایانه ، پذیرنده و حساب های تعریف شده به نام کسب و کار پذیرنده باشد.
مبالغ پرداختی از طریق درگاه پرداخت مبتنی بر کیف پول، به صورت خودکار و روزانه به حساب معرفی شده واریز خواهند شد.

قوانین پذیرندگان

براساس دستورالعمل ابلاغی شرکت شبکه الکترونیک پرداخت کارتی (شاپرک) و تأکید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به منظور حصول اطمینان از رعایت الزامات پذیرندگی مندرج در قرارداد فی مابین، عدم رعایت هر یک از تخلفات و جرائم مندرج در جدول ذیل، پذیرنده تحت عنوان "پذیرندگان پرخطر" شناسایی می‌گردد.

درصورتیکه که پذیرنده هر یک از موارد را رعایت ننماید؛ ارائه خدمات الکترونیکی توسط کلیه شرکت‌های پرداخت الکترونیک به این پذیرندگان بر اساس تخلف، به مدت یک هفته تا 3 سال امکانپذیر نمی‌باشد. پذیرندگان درگاه پرداخت TBpay، ضمن مطالعه الزامات و قوانین زیر موظف هستند تا پایان قرارداد مطابق با این ضوابط فعالیت نمایند:

الزامات پذیرندگان

1. تعهدات پذیرندگان پرداخت اینترنتی (IPG)پذیرنده متعهد می‌گردد به کلیه قوانین تجارت الکترونیک کشور و مقررات عمومی و الزامات این حوزه که از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا و شاپرک وضع شده است، پایبند باشد.

2. پذیرنده متعهد می‌گردد هیچگونه اطلاعات حساس دارنده کارت را از طریق سایت خود از دارندگان کارت دریافت نکند.

3. پذیرنده متعهد می‌گردد، سایت فعال و امکانات لازم جهت ارائه خدمات و کالا را دارا باشد. و امنیت وب سایت خود را تامین نمايد به نحوی که از بروز هر گونه سوءاستفاده احتمالی جلوگیری گردد.
تبصره1: منظوراز امکانات لازم برای ارائه‌کنندگان خدمات از طریق اینترنت، کامل بودن فروش اینترنتی می‌باشد که شامل مشخصات کامل محصول، اضافه کردن محصول به سبد خرید، انتخاب نحوه ارسال و نهایتاً پرداخت می‌باشد.

4. پذیرنده متعهد می‌گردد، درصورت رخداد موارد امنیتی مانند هک شدن سایت پذیرنده، بلافاصله موارد را به شرکت اعلام نمايد تا شرکت نسبت به غیرفعال‌سازی "کد پذیرندگی" مربوطه اقدام کند.

5. پذیرنده موظف است، نحوه و شرایط ارسال یا تحویل، شرایط برگشت از خرید به روش‌های مختلف همچون (اعلام در وب‌سایت، تهیه بروشور راهنما و ...) به منظور روشن بودن مراحل استفاده از کد دستوری فوق‌الذکر و نهایتاً پرداخت را به مشتری اطلاع دهد.

6. پذیرنده موظف است به ارسال کالا یا ارائه خدمات فروخته شده از طریق اینترنت، مطابق توافق به عمل آمده با دارنده کارت که در سایت خود اعلام نموده است.

7. پذیرنده به هیچ عنوان مجاز به دریافت مبلغ اضافی به عنوان هزینه کارمزد پرداخت اینترنتی از دارنده کارت نیست و کلیه کارمزدها طبق مقررات شاپرک محاسبه می‌شود.

8. پذیرنده متعهد می‌گردد از فروش کالا یا خدماتی که مخالف مصوبات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا سایر قوانین موجود در کشور است، خودداری نمايد.

9. چنانچه دستورالعمل مصوبی از سوی وزارت بازرگانی در ارتباط با کالا یا خدمات ارائه شده توسط پذیرنده وجود داشته باشد، پذیرنده موظف است کالاها یا خدمات عرضه شده را منطبق با دستورالعمل ستاد قیمت‌گذاری کالاها در وزارت بازرگانی قیمت‌گذاری نمايد.

10. پذیرنده موظف است در صورت دارا بودن وب سایت، لوگو و لینک شرکت را در صفحه اصلی سایت خود درج نمايد.

11. پذیرنده متعهد می‌گردد اطلاعاتی را که شرکت برای بررسی فنی وب سایت پذیرنده احتیاج دارد در اختیار نماینده شرکت قرارداده و توصیه‌ها و مواردی که بازرس شرکت متذکر می‌شود را در اسرع وقت به کار ببندد.

12. پذیرنده متعهد می‌گردد کلیه کارت‌های صادره توسط بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز متصل به شتاب را بدون اعمال تبعیض و تفاوت بپذیرد.

13. پذیرنده متعهد می‌گردد شماره پشتیبانی و شماره امداد مشتریان را در سایت خود درج نمايد

14. پذیرنده متعهد می‌گردد، IP و دامنه مورد استفاده خود را مشخص نموده و تغییرات آن را به شرکت اعلام نمايد.

15. پذیرنده متعهد میگردد قبل از منقضی شدن تاریخ نماد اعتماد، در جهت تمدید آن اقدامات لازم را مبذول نمايد.

با ما در تماس باشید

نحوه درخواست درگاه پرداخت TBpay

برای مشاوره و یا درخواست برگزاری جلسه می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما ارتباط برقرار کنند.

از نگاه مشتریان

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده اند