امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و مدرن و رقابت تنگاتنگ، شرکت‏ها جهت افزایش جذب مشتریان و کسب حد‏اکثر رضایتمندی آن‏ها به روش‏های نوینی روی آورده‏اند. در همین راستا شرکت توسعه ارتباطات هوشمند، نرم‏افزار کاربردی کیف پول الکترونیک را طراحی و پیاده‏سازی نموده است. این اپلیکیشن با اخذ مجوزهای لازم باعث می‏شود که کاربر با اعتماد کامل و با کمترین هزینه از نهایت امکانات استفاده نماید و علاوه بر خدمات اصلی بانکی، پول بیشتری را برای خود پس‏انداز کند.

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند با تیمی از افراد متخصص و مجرب، اپلیکیشنی کاربرپسند با قابلیت‏های گسترده‏ای را به بازار عرضه کرده است که با خرید در رستوران و کافه، مراکز خرید، تالارها، مراکز تفریحی، شهربازی، استخر، آرایشگاه و … از طریق این اپلیکیشن به کاربران بیشترین تخفیفات ممکن را ارائه می‏نماید.

همچنین کاربران می‌توانند خدمات و محصولات مورد علاقه خود را به کیف پول الکترونیک معرفی کنند تا پولت تخفیف ویژه‏ای را برای آن‌ها فراهم نماید و سایر کاربران از خدمات ایجاد شده بهره‏مند شوند؛ البته که بابت این خدمات جذاب و شگفت‌انگیز، کاربر هزینه‏ای را پرداخت نمی‏نماید و فقط با نصب این اپلیکیشن بر تلفن همراه خود از امکانات آن استفاده می‏نماید.

لینک دانلود اپلیکیشن

Share:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است