مرکز داده تبیان

تماس

سیستم امنیت نرم افزاری و فیزیکی

حفظ امنیت و اختصاصی بودن اطلاعات، دیوار آتش سه لایه، آناليز امنيتی ترافيک ورودی توسط تجهيزات پرقدرت  IDSو IPS در مرکزداده تبیان تامین می شود.

پشتيباني، پشتيباني و بازهم پشتيبان!

پشتيبانی مستمر و ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال و رفع مشکلات مشتريان در کليه سطوح زيرساخت و سرويس، استفاده از نیروهای پشتیبانی کارآزموده و متخصص و ايجاد انواع بسته هاي خدمات پشتيباني و مديريتي، به مشتریان ارائه می شود.

صرفه اقتصادی

یکی از امتیازات مرکز داده تبیان برخورداری از قیمت مناسب نسبت به خدماتی که ارائه میدهد است. علی رغم اینکه کلیه سرورهای مجازی بر روی  SAN Storageکه تجهیز بسیار گران قیمتی می باشد؛ نگهداری می شوند، از قیمت مناسبی برخوردار است.

راهکار های حوزه پرداخت

هوشمندسازی در صنایع گوناگون

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان قصد دارد با شناسایی فرصت‌های موجود و همراه با معرفی مفاهیم نوین هوشمندسازی در صنایع گوناگون مانند مدیریت مصرف انرژی، حمل‌ونقل، ایمنی و پایش سلامت؛ راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه دهد.

بهبود فرایند کلی کسب و کار

اینترنت اشیاء، شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا رویکرد‌های خود را نسبت به کسب‌وکار، صنعت و بازارشان بازنگری کنند و با بهره‌مندی از ابزارهایی مؤثر، راهبردهای کسب‌وکارشان را بهبود بخشند.

درآمد بیشتر

شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان با استفاده از تکنولوژی قدرتمند اینترنت اشیاء تلاش می کند در راستای کاهش اتلاف سرمایه و افزایش میزان در آمد کسب و کارها گام بردارد.

مدیریت و راهبری پروژه های ICT

حامی استارتاپ ها و شرکت های نوپا

توسعه ارتباطات هوشمند تبیان آماده است تا گامی در شتاب دهی و حمایت از شرکت های نوپا و استارتاپ در زمینه های اینترنت اشیاء، سلامت، سبک زندگی، بازی و… بردارد.

اهداف عالی

ایجاد زمینه مناسب برای بروز خلاقیت و بستری برای رشد و پرورش ایده‌های نو بر مبنای دانش، حمایت از طرح‌های پژوهشگران، محققان، دانشجویان و دانش آموزان، ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری‌سازی محصولات از اهداف عالی توسعه ارتباطات هوشمند تبیان است.

حمایت از صاحبان ایده

 توسعه ارتباطات هوشمند تبیان شناسایی نخبگان، پژوهشگران و محققان توانمند و تشکیل گروه‌های پژوهشی و تشویق افراد به تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت از ایشان را  از وظایف خود میداند.

راهکار های حوزه مخابرات و ارتباطات

خدمات رفاهی

ارائه بن های رفاهی و خرید ازفروشگاه ها یکی از خدمات کیف پول الکترونیکی توسعه ارتباطات هوشمند تبیان است.

خدمات پرداخت

در کیف پول الکترونیکی توسعه ارتباطات هوشمند تبیان بخشی به نام فروشگاه وجود دارد که خدمات پرداختی ارائه می دهد. انتقال وجه، خرید شارژسیم کارت و اینترنت، پرداخت قبوض، اشتراک گذاری یک کیف پول بین چند نفر و …. از امکانات فروشگاه است.

باشگاه مشتریان

کسب و کارها و سازمانها برای برای ایجاد وفاداری بین مشتریان و کاربران خود نیاز به ایجاد یک باشگاه مشتریان هستند که توسعه ارتباطات هوشمند تبیان این سرویس را با ویژگی های منحصر به فردی در اختیار کسب و کارها قرار می دهد.

برخی مشتریان ما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است