به‌گزارش روابط‌عمومی ارتباطات هوشمند تبیان؛ یکی از کارشناسان واحد مرکزداده با تشریح خدمات کنونی این مجموعه، ارائه خدمات مبتنی بر میکروسرویس، عملیات Provisioning و Automation در تمامی سطوح مرکز داده و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشگام در زمینه زیرساخت Cloud را چشم انداز این مجموعه در آینده نزدیک معرفی کرد.

هدی کبیر، کارشناس بخش مرکز داده ارتباطات هوشمند تبیان با اشاره به اینکه نیروهای ما در زمینه طراحی و پیاده‌سازی توپولوژی‌های متناسب با نیاز و درخواست مشتریان عمل می‌‌کنند، درباره شاخص‌ترین خدمات مرکز داده هوشمند تبیان می‌گوید: ما نیروهای خبره‌ای در مرکز داده داریم که به صورت شبانه روزی، خدمات پشتیبانی را ارائه می‌دهند.

این کارشناس مرکزداده  با ذکر این نکته که دیتاسنتر اختصاصی (Cage)، میزبانی پست الکترونیکی، رایانش ابری (Cloud)  و ارائه سرویس‌های مدیریت‌شده (Managed) در سطوح متنوع، بخشی از خدمات ما در این مجموعه است، می‌افزاید: مجموعه ما برای ارتباط مستقیم با زیرساخت‌های اصلی پهنای باند، از ۷۲ Core فیبر نوری استفاده می‌کند. علاوه براین، در اغلب سیستم‌ها و سرویس‌ها، Redundancy اعمال می‌شود و امنیت اطلاعات، با استفاده از Firewallهای موجود، تأمین می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: در کمترین زمان ممکن، فضای مورد نیاز مشتریان، در اختیار آنها قرار می‌گیرد. از دیگر خدمات مرکز داده تبیان، نگهداری سرورها در محیطی با رطوبت، دما و ایمنی مناسب است که منجر به کاهش هزینه‌ها و مصرف انرژی در این فعالیت خاص می‌گردد. به علاوه، برای تأمین امنیت فیزیکی، دوربین مدار بسته و سیستم احراز هویت تعبیه شده است.

کبیر با بیان اینکه ارائه خدمات نوین مبتنی بر میکروسرویس، عملیات Provisioning و Automation در تمامی سطوح مرکز داده و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشگام در زمینه زیرساختCloud ، شاخصه‌های یک مرکز داده موفق و ایده آل هستند، تأکید می‌کند: مجموعه هوشمند تبیان نیز در تلاش است در کوتاه‌ترین زمان، خدمات و امکانات خود را به این سطح برساند تا نه تنها در سطح داخلی بلکه در سطح بین‌المللی بتواند ایفای نقش کند

, , , , ,
Share:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است