اهمیت دسترسی به شبکه تلفن همراه در استفاده از فرصت‌های برابر خدمات رفاهی بر کسی پوشیده نبوده و نیست که پاندمی کرونا در دو سال گذشته با تغییر سبک زندگی مردم بیش از پیش بر اهمیت این دسترسی افزود.

با همین رویکرد اپراتورهای تلفن همراه بیش از پیش تلاش کردند تا شبکه تلفن همراه را توسعه داده و امکان دسترسی به اینترنت همراه را در مناطق کمتر توسعه یافته کشور در دستور کار خود قرار دهند.

هوشمند تبیان نیز با بررسی بازار و نیاز روز جامعه ایران، ظرفیت‌های بالقوه شرکت پس از تهیه طرح‌های امکان‌سنجی ورود این شرکت به این صنعت به ویژه در حوزه پیمانکاری و اجرای زیرساخت‌های مخابراتی را بررسی نموده و پس از ارزیابی از ابتدای سال ۱۳۹۹ این شرکت به طور رسمی به عنوان یک شرکت پیمانکار مخابراتی در لیست پیمانکاران اپراتورهای شبکه تلفن همراه کشور قرار گرفت.

مشارکت در اجرای طرح USO  با موضوع توسعه اینترنت روستایی ملی با شرکت مخابرات ایران و همکاری در اجرای پروژه توسعه فاز ۸ کشوری همراه اول در ۱۰ استان کشور دو پروژه اصلی در این حوزه بوده است که جدا از دستاوردهای مالی آن برای شرکت، نقش هوشمند تبیان را در توسعه هوشمند کشور ثبت و ماندگار کرده است.

Share:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است