به گزارش روابط عمومی ارتباطات هوشمند تبیان؛ مدیر واحد فروش این مجموعه ضمن تأکید بر حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید طی یک سال اخیر، تكميل ظرفيتDatacenter و کسب درآمد هفت برابری طی شش ماه را مهمترین دستاوردهای این مجموعه میداند.

فهیمه روشن، مدیر فروش و بازاریابی مجموعه ارتباطات هوشمند تبیان درباره  آخرین استراتژی این مجموعه در زمینه فروش می‌گوید: مجموعه ما در سال٩٨، در پی تكميل ظرفيت Datacenter و افزايش درآمد بود؛ بنابراین طبق دستور، ما هم با الويت‌بندی سعی كرديم ابتدا مشتريان قدیمی  را حفظ و در مرحله دوم، از طریق رايزنی مشتريان جدید برای Datacenter _ که درحال حاضر مشتری ما محسوب می‌شوند_  جذب کنیم.

وی درباره شیوه تبلیغ و جذب مشتری طی یک سال اخیر در هوشمند تبیان تأکید می‌کند: عمده تمرکز ما نه بر تبلیغات بلکه فروش از طريق سايت تبيان و بیش از آن، فروش تلفنی و مذاكره حضوری بوده است. خوشبختانه به جايگاهی رسيديم كه مشتريان دهان به دهان برای ما بازاریابی كرده و ما رو به یکدیگر معرفی می‌کنند.

مدیر فروش هوشمندتبیان در تصریح دستاوردهای این واحد در ارتباط با مشتریان می‌گوید: با توجه به استراتژی‌هایی که به آن اشاره کردم، توانستیم ظرف كمتر از شش ماه،  به تكميل ظرفيت Datacenter و درآمد هفت برابری دست یابیم. بعلاوه، نامه‌های حسن انجام كار مشتريان نشان می‌دهد بيش از ٩٠ درصد آنها از خدمات ما رضايت كامل دارند.

, , , , , , ,
Share:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است