معرفی شرکت

معرفی توسعه ارتباطات هوشمند تبیان

‌        شرکت توسعه ارتباطات هوشمند تبیان با پشتیبانی مؤسسه تبیان، در اواخر سال ۱۳۹۷ پا به عرصه کسب‌وکار گذاشت تا در رشد و توسعه‌ی نوآوری صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور سهیم باشد.

ارتباطات هوشمند با بکارگیری جدیدترین و برترین فناوری‌های روز دنیا در زمینه‌های مختلفی چون مرکز داده، پرداخت ‌الکترونیک، طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای امنیت اطلاعات و همچنین فراهم‌آوری سرویس‌های نگه‌داری زیرساخت شبکه تلفن همراه فعالیت خود را گسترش داده است و خدمات مختلفی را در صنایع گوناگون ارائه می‌دهد.

ارتباطات هوشمند سعی دارد با ارائه مشاوره، طراحی و بهینه‌سازی زیرساخت‌های ارتباط امن، سرویس‌های رایانش ابری اختصاصی در درون کشور به توسعه تمام شرکت‌ها و استارتاپ‌های ایرانی بر پایه تکنولوژی‌های نوین، کمک کند و سرویس‌های جدید مانند خدمات ابری عمومی و خصوصی، خدمات ارزش‌افزوده مرکز داده در حوزه‌های گوناگون نظیر پرداخت، نرم‌افزارهای کاربردی خدمات به سرویس‌های محتوایی فرهنگی و کسب‌وکارهای محتوایی، کیف پول الکترونیک، راهکارهایی در حوزه هوشمندسازی و اینترنت اشیا را راه‌اندازی نماید.

همچنین با ارائه خدمات و پشتیبانی پیشرفته و دریافت بهترین SLA در پایداری سرویس در ایران توانسته است مشتریان خود را راضی نگه‌دارد.