مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

در جهان معاصر سودآوری دیگر تنها دستاورد سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها محسوب نمی‌شود. امروز  سازمان‌ها با نگاهی واقع بین، آثار و پیامدهای سوء خود را پذیرفته و برای کاهش آن آستین بالا زده‌اند.

مجموعه ارتباطات هوشمند تبیان نیز، «خدمتگزاری» به مردم، برای پیشبرد ایده زندگی آسان را نه در کلام بلکه به عنوان  بخشی از مشی عملی خود دنبال می‌کند.

راه اندازی Data Center و  ارائه خدمات  Colocation  یا اجاره فضای اشتراکی به عنوان بخشی از خدمات این مجموعه به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی فعال در این حوزه، از اساس راهکاری برای کاهش آثار سوء سرویس مرکز داده  و افزایش پایداری در طبیعت است که می توان آن را در زمره مسئولیت‌های اجتماعی محیطی مجموعه ارتباطات هوشمند تبیان تعریف کرد.

البته مجموعه هوشمند تبیان در مسیر پیشبرد اهداف نوآورانه و فناورانه، مسئولیت اخلاقی و مدنی نیز، برای خود تعریف کرده است که به اختصار می‌توان به مواردی از آن اشاره کرد:

  1. حمایت از استارتاپ‌های فعال در حوزه انواع خدمات اجتماعی، بهداشتی، آموزشی
  2. توسعه زیرساخت‌های ارتباطاتی برای رفع محدودیت اشکال نوین ارتباطی، مخصوصا در مناطق محروم و مرزی
  3. کمک به توسعه ارتباطات برای رفع انواع تبعیض

در همین راستا، این مجموعه، پس از شیوع ویروس کوید ۱۹  برای کاهش پیامدهای این بحران در چارچوب اهداف  و مسئولیت‌های اجتماعی خود، اقداماتی داشته که به اختصار به آن اشاره می‌شود:

  1. انتشار کتاب «ارتباط با مشتریان از راه دور»
  2. انتشار کتاب « قدرت از مردم»
  3. حمایت از اپلیکیشن «بهزی»

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است