به گزارش روابط‌عمومی ارتباطات هوشمند تبیان؛ «توسعه ارتباطات هوشمند تبیان» با کسب تاییدیه از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان صندوق نوآری و شکوفایی ریاست جمهوری، در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای به گروه شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست.
شرکت «توسعه ارتباطات هوشمند تبیان»، مهرماه سال جاری، با کسب تاییدیه از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان صندوق نوآری و شکوفایی ریاست جمهوری، در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای به گروه شرکت‌های دانش بنیان پیوست.
این تاییدیه در راستای تولید نرم‌افزار احراز هویت «آیدال» که توسط تیم توسعه و فناوری این مجموعه طراحی و اجرا شده، داده شده است. آیدال، یک سامانه احراز هویت متمرکز (Service Authentication Central)است که امکان ورود یکپارچه (On-sign Single) در بستر وب و موبایل را فراهم می‌کند. از مزایای این برنامه بومی‌سازی شده می‌توان به مکانیزم بدون رمز یا passwordless اشاره کرد که مسئله حفظ کردن یا فراموشی نام کاربری و رمز عبور را حل کرده است.
گفتنی است، زیرساخت لازم در این پروژه صددرصد بومی نیز توسط مرکز داده (Data center)مجموعه هوشمند تبیان که یکی از قدیمی‌ترین و امن ترین مجموعه های خدماتی در این عرصه محسوب می‌شود، تأمین شده است. در حال حاضر، از امکانات این برنامه برای ورود به برنامه « همدم» که یکی دیگر از محصولات این مجموعه است، استفاده می‌شود.

, , , , ,
Share:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است